Amanda Papierz

Kredyt Hipoteczny, Wrocław

Najlepszy Kredyt

Porównaj najlepsze oferty z 15 banków na jednym spotkaniu

Zdolność kredytowa

Upewnisz się, że bank zaakceptuje twój dochód

Bezpłatnie

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

Video-rozmowa lub Spotkanie w biurze

Wybierz taką formę która Ci pasuje

Amanda Papierz, Kredyt Hipoteczny Wrocław
SDP Finanse Kredyt Hipoteczny

Amanda Papierz:

Związana z bankowością od 2014r. Doświadczenie zdobywała w Alior Bank S.A., PKO BP, mBank. Obecnie pracuje jako niezależny ekspert specjalizujący się w kredytach hipotecznych. Pomaga klientom uzyskać kredyt na najlepszych warunkach w każdym banku w Polsce. Dzięki wiedzy i znajomości procesów bankowych „od środka” realizuje formalności szybko i sprawnie.

Poleć mnie swoim znajomym:

Opinie

Kontakt
Skontaktuj się z Profesjonalistą

Amanda Papierz, Kredyt Hipoteczny
5 Opinii
 1. Dominika i Łukasz

  Polecam serdecznie! Oprócz tego, że profesjonalistka w każdym calu z szeroką wiedzą o finansach to też wspaniały człowiek! Pani Amanda dobrała nam najodpowiedniejszą dla nas opcję kredytową. Potrzebowaliśmy sfinansować mieszkanie.
  Bardzo dziękujemy i polecamy!

  Ocena: 5
 2. Magda

  Serdecznie polecam Panią Amandę, pomogła mi wybrać najlepszą opcję kredytową i przez cały proces uzyskania kredytu była zaangażowana i pomocna, czułam się w pełni zaopiekowana. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Amandy uzyskanie kredytu było całkowicie bezstresowe 🙂 Polecam!

  Ocena: 5
 3. Martyna

  Pani Amanda pomogła mi dobrać najbardziej korzystną ofertę kredytu. Bardzo miła, życzliwa i przede wszystkim wychodząca naprzeciw oczekiwaniom. Jako klientka miałam poczucie dużej uwagi poświęconej mojej sprawie. Pani Amanda była bardzo pomocna i udzielała odpowiedzi na bieżąco na wszelkie pytania 🙂 Bardzo polecam współpracę!

  Ocena: 5
 4. Klaudia

  Serdecznie polecam Panią Amandę. Pełen profesjonalizm od samego początku do końca, co zaowocowało pozytywną decyzją kredytową. Mieliśmy trudną sytuacje, a mimo to Pani Amanda się nie poddała i znała odpowiedzi na wszystko! Bardzo duża wiedza, przez cały proces kredytowy zostaliśmy poprowadzeni za rękę, nie zawiedliśmy się 🙂

  Ocena: 5
 5. Anna i Piotr Bębenek

  Bardzo polecamy Panią Amande za jej fachowe podejście do klienta. Sumienna, żetelna i nie ma u niej rzeczy niemożliwych. Dziękujemy bardzo Pani Amando

  Ocena: 5

Napisz Opinię

Twoja opinia jest dla mnie ważna. Proszę napisz kilka słów jeśli korzystałeś/aś z moich usług.