Dorota Kazimierz

Kredyt Hipoteczny, Wrocław

Najlepszy Kredyt

Porównaj najlepsze oferty z 15 banków na jednym spotkaniu

Zdolność kredytowa

Upewnisz się, że bank zaakceptuje twój dochód

Bezpłatnie

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

Video-rozmowa lub Spotkanie w biurze

Wybierz taką formę która Ci pasuje

Dorota Kazimierz, Doradca Kredytowy Wrocław
SDP Finanse Kredyt Hipoteczny

O Mnie

Od 20 lat pozostaje w branży finansowej. Swoje doświadczenie zdobyłam przechodząc przez wszystkie szczeble kariery w bankowości pracując w PKO BP, Lukas Bank SA/Credit Agricole, ING Banku Śląskim, Getin Noble Banku SA aż do Dyrektora Regionu Banku.

Od kilku lat działam jako niezależny ekspert wykorzystując swoja znajomość procesów i procedur bankowych w dobieraniu najbardziej przyjaznych i adekwatnych dla Klienta rozwiązań finansowych. Moją specjalizacją jest kredyt hipoteczny.

Doskonale rozumiem ograniczenia wynikające z modelu w obsłudze Klienta w placówce bankowej i właśnie dlatego wykorzystuję swoją wiedzę w skutecznym wspieraniu Klientów, przejmując większość czynności negocjacyjnych z bankami na siebie.

Każdego Klienta traktuję indywidualnie, bo wiem, że każdy z nas ma różne potrzeby i priorytety. Ze swojej strony oferuję rzetelne podejście, pełen profesjonalizm i dyspozycyjność.

Moja usługa polega na:

 1. Analizie potrzeb i możliwości Klienta
 2. Na podstawie aktualnej sytuacji na rynku produktów bankowych dobieram właściwe rozwiązania
 3. Przejmuję czynności operacyjne związane z formalnościami
 4. Reprezentuję interes Klienta przez cały proces formalizacji transakcji

Opinie

23 Opinii
 1. Bartek

  Jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z kredytem hipotecznym, to wierzcie mi, że nie chcecie przez ten proces przechodzić sami. A jak macie zamiar zgłosić się po oferty do więcej niż jednego banku, to już obowiązkiem jest podjąć współpracę z kimś takim jak Pani Dorota. Skorzystanie z usług Pani Kazimierz zaoszczędzi Wam wiele czasu i podaruje duże szanse na powodzenie całej misji.

  Polecam usługi Pani Doroty ponieważ to sympatyczna i kontaktowa osoba z którą bardzo przyjemnie się współpracuje. Jest mocno zaangażowana w cały proces pozyskania kredytu, od początku do samego końca. Zawsze mogłem liczyć na pomoc i dyspozycyjność Pani Doroty zarówno telefoniczną jak i mailową. Współpracę oceniam jako udaną, cel w postaci kredytu hipotecznego (w niełatwych czasach pandemii) został osiągnięty.

  Ocena: 5
 2. Monika

  Dzięki wsparciu i ogromnej pomocy udzielanej przez Panią Dorotę, możemy się cieszyć wspaniałym domem. Gdyby nie wielkie zaangażowanie Pani Doroty nie wiem jak poradzilibyśmy sobie w załatwianiu spraw, o których nie mieliśmy zielonego pojęcia. Jeszcze raz dziękuję Pani i życzę wszystkim spotkania na swojej drodze takiej właśnie wspaniałej osoby.

 3. Joanna

  Zdecydowanie polecam.
  Początkowo nie planowałam skorzystać z usług Doradcy i zdecydowałam się trochę z braku czasu, a trochę z lenistwa, żeby oszczędzić sobie przechodzenia samodzielnie przez potyczki w każdym z banków.
  I nie żałuję- Pani Dorota jest fachowcem, służy poradą nt formalności i niuansów kredytów hipotecznych i trzyma rękę na pulsie przez cały czas trwania procedur.
  Jest w pełni profesjonalną, a przy tym przemiłą i ciepłą osobą, co jest niezwykle ważne, szczególnie przy podejmowaniu tak ważnych i stresujących decyzji w trudnych czasach.
  Bardzo serdecznie dziękuję i gorąco polecam

  Ocena: 5
 4. Andżelika B.

  Panią Dorotę znalazłam przypadkiem. Pomogła nam załatwić wszelkie formalności ze sprzedażą mieszkania , kupnem nowego i kredytem. Wszystko poszło sprawnie, mimo że mieliśmy pewne przeszkody. Teraz polecam ta Panią wszystkim znajomym ,którzy szukają doradcy.

  Ocena: 5
 5. Paulina

  Nasz kredyt okazal się być niestandardową ściężką przez bankową biurokrację zakończoną koronawirusowym trzęsieniem ziemii, który dzięki Pani Dorocie cudem szczęśliwie pokonaliśmy. Polecam wspolpracę z Panią Dorotą. Cenię Panią Dorotę za wytrwałość i siłę w zmierzaniu się z bankowym gąszczem wymagań… Dziękujemy!

  Ocena: 5
 6. Joanna i Aleksander

  Do Pani Doroty trafiliśmy z polecenia samego Prezesa SDP Finanse- jesteśmy mu mega wdzięczni za to polecenie! Pani Dorota jest konkretna, działa sprawnie i chętnie doradza. Szczerze polecamy

  Ocena: 5
 7. Paula

  Pani Dorota jest jak najbardziej godną polecenia profesjonalistką. Byłyśmy w kontakcie (bezproblemowym) od samego początku poszukiwania mieszkania do uruchomienia ostatniej transzy kredytu. Odpowiadała na każde pytania i zawsze służyła pomocą, mało tego, okazała się o wiele bardziej kompetentna w kwestii uruchamiania transz kredytu, niż kilkoro pracowników banku 😉 polecam!

  Ocena: 5
 8. Dawid

  Profesjonalne podejście. Pani Dorota wszystko dokładnie wytłumaczy i przeprowadzi przez cały proces. Można bez problemu kontaktować się telefonicznie czy mailowo w razie pytań i wątpliwości. Polecam.

  Ocena: 5
 9. Katarzyna M.

  Panią Dorotę w pełni można polecić. Jest idealnym Doradcą, który zna się na swojej pracy, cechując się profesjonalizmem, wiedzą, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do Klienta. Nie ma dla Niej 'głupich’ pytań, na każde potrafi odpowiedzieć z pełną cierpliwością, w prosty sposób aż ma pewność, że Klient Ją zrozumie. Jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości w ofertach Banków, nie udaje że wszystko wie, tylko od ręki dzwoni, dowiaduje się i wyjaśnia. Ogromnym plusem jest Jej dyspozycyjność, wszystkie moje wizyty były umawiane w takich godzinach, bym nie musiała zwalniać się z pracy, załatwianie przez Panią Dorotę formalności w Bankach za Klienta, przedstawianie ofert i wyliczeń z wszystkich Banków na jednym spotkaniu, a nawet pobieranie niezbędnych dokumentów u Dewelopera. Naprawdę warto skorzystać z usług Pani Doroty, by wziąć najlepszą ofertę, którą w pełni się rozumie w miłej i przyjaznej atmosferze.

  Ocena: 5
 10. T.F

  Pani Dorota podchodzi z dużym profesjonalizmem w moim przypadku ja jako osoba pracująca, za granicą nie mogłem być cały czas w kraju przy załatwianiu wszystkich dokumentów. Pani Dorota załatwiała wszystko bez problemu. Nawet wychodziła poza swoje obowiązki, żeby mi pomóc we wszystkim. Gdy czegoś nie rozumiałem, mogłem zadzwonić, a Pani Dorota tłumaczyła mi wszystko jasno i wyraźnie. Na samym końcu pośredniczy i uczestniczy w podpisaniu umowy w banku, zachęca, by dokładnie zapoznać się ze wszystkimi dokumentami przed podpisaniem. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Dorotę Kazimierz.

  Ocena: 5
 11. Aleksandra

  To już kolejny raz, kiedy korzystamy z usług Pani Doroty. Przez lata mieliśmy wielokrotnie do czynienia z różnymi doradcami i pośrednikami, ale dopiero po spotkaniu Pani Doroty możemy ze stu procentową pewnością stwierdzić, że jesteśmy w dobrych rękach.
  Pełny profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne i elastyczne podejście budują zaufanie, co jest najważniejsze w moim odczuciu w pracy eksperta kredytowego – Pani Dorota nigdy nas nie zawiodła, zawsze była świetnie przygotowana i w sposób niezwykle zrozumiały tłumaczyła wszelkie zawiłości procesu kredytowego.

  Ocena: 5
 12. Andżelika

  Pani Dorota podchodzi do klienta bardzo indywidualnie, zachęca do wybrania najkorzystniejszej oferty którą jest aktualnie na rynku, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy na język prosty i zrozumiały. W naszym przypadku uzyskanie kredytu na kwotę, która chcieliśmy było trudne, ale Pani Dorota znalazła rozwiązanie. Nie wiem czy gdybyśmy mieli innego doradcę to by się udało. Jeśl chodzi o mnie to mnie to 100%zadowolenia. Gdybym brała kolejny kredyt to tylko ta Pani.

  Ocena: 5
 13. PW

  Polecam aby skorzystać z usług Pani Doroty. Pani Dorota profesjonalnie przedstawia oferty wielu banków, nie przekonuje aby wygrać jakieś konkretne oferty, po prostu zachęca by skorzystać z najtańszych w danym momencie dla klienta (można to porównać po prostu na liczbach). Później w pełni przeprowadza i pomaga w procesie zbierania dokumentów niezbędnych do kredytu, dba o ich wypełnienie i wysłanie do banków. Ponadto pilnuje by wszystkie dokumenty były składane z bieżącymi szablonami bankowymi. Na samym końcu pośredniczy i uczestniczny w podpisaniu umowy w banku, zachęca by dokładnie zapoznać się ze wszystkimi dokumentami przed podpisaniem. Pani Dorota ma bardzo dużą wiedzę na temat procesów, terminologii bankowej i bieżących ofert. Jest też bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Można także śmiało umówić się na spotkanie, pani Dorota przybywa punktualnie. Polecam

  Ocena: 5
 14. js

  Niedawno kupiłam moje pierwsze mieszkanie, i skorzystałam z pomocy pani Doroty, do której trafiłam poprzez biuro pośrednictwa. I chociaż agent, który skontaktował mnie z panią Dorotą musi wiele nauczyć się jak postępować z takimi klientem jak ja, obecność pani Doroty, i jej pełen profesjonalizm sprawił, że do transakcji doszło. Jeśli kompletnie nie wiesz co to znaczy kupić mieszkanie, skontaktuj się z Panią Dorotą Kazimierz: jej spokój, profesjonalizm, zaangażowanie, osobiste podejście do sprawy i osoby ubiegającej się o kredyt, oraz kultura osobista przygotuje Ciebie do takiej transakcji. Ona naprawdę wie co robi, i jak to się robi. Jest cierpliwa, wychodzi z pomocą i inicjatywą. Jeśli jest jakaś rzecz, która mogłaby pomóc świadczyć usługi jeszcze wyższej jakości, to powiem tylko jedno: pani Doroto, niech Pani nic nie zmienia!

  Ocena: 5
 15. Benia

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoka kultura osobista. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą. Szczerze polecam. Na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Doroty.

  Ocena: 5
 16. G.M.

  Skorzystaliśmy z usług Pani Doroty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie informacje w trakcie prowadzenia naszej sprawy były szybko i profesjonalnie przekazywane, a niejasności tłumaczone, wszystkie dokumenty przygotowane były wzorowo. Dziękujemy i polecamy wszystkim zainteresowanym.

  Ocena: 5
 17. Magda Daniel

  Pełny profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Nasza sprawa była skomplikowana i trudna. Pomimo tego otrzymaliśmy pozytywne decyzje z kilku banków na czas. Od pierwszego spotkania do podpisania umowy czuliśmy wsparcie ze strony Pani Doroty, która załatwiła wszystkie potrzebne formalności. Nie sądziliśmy, że załatwienie kredytu może być tak szybkie i jednocześnie nieuciążliwe. Pani Dorota jest kompetentna, skuteczna, kulturalna i bardzo serdeczna. Dziękujemy za pomoc i możliwość realizacji naszego marzenia. Polecamy!

  Ocena: 5
 18. AJ

  Pani Dorota indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Pomogła, właściwie załatwiła za mnie, kredyt i wszystkie związane z nim formalności od początku do końca. Bardzo rzetelna, profesjonalna i zaangażowana osoba. Jest cały czas do dyspozycji klienta. Wszelkie niejasności tłumaczy w sposób zrozumiały dla odbiorcy. Jest bardzo serdeczna i komunikatywna. Od samego początku wzbudza pełne zaufanie . Z pewnością jest osobą godną polecenia, oby jak najwięcej takich ludzi.
  Jeszcze raz dziękuje Pani Doroto za pomoc, bez Pani nie udałoby się.
  Pozdrawiam serdecznie

  Ocena: 5
 19. Magdalena l.33 Wrocław

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwa i rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można jej w pełni ufać, jest uczciwa i dotrzymuje danego słowa. Szczerze polecam! Dziękuje Pani Dorotko! Tak trzymać i powodzenia!

  Ocena: 5
 20. 47 l., nauczycielka

  Osoba bardzo komunikatywna, dyspozycyjna, sumienna i rzetelna. Wszystkie sprawy zwiazane z kredytem zostaly zalatwione bardzo profesjonalnie i sprawnie. Czulam sie bezpieczna, wiedzialam ze jestem w ” dobrych rekach”.

  Ocena: 5
 21. Marta

  Mój doradca, Pani Dorota jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
  Jakby wszyscy mieli takie wsparcie przy wyborze kredytu i wszystkich formalnościach to zakup nieruchomości dla większości były by czystą przyjemnością.

  Ocena: 5
 22. łc

  Pełny profesjonalizm, skuteczność w działaniu, szybkość reagowania nie budząca nieufności. Duża kultura osobista, serdeczność, umiejętność współpracy i duże zaangażowanie.

  Ocena: 5
Kontakt
Skontaktuj się z Profesjonalistą