Krystian Łata

Kredyt Hipoteczny, Wrocław

Najlepszy Kredyt

Porównaj najlepsze oferty z 15 banków na jednym spotkaniu

Zdolność kredytowa

Upewnisz się, że bank zaakceptuje twój dochód

Bezpłatnie

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

Video-rozmowa lub Spotkanie w biurze

Wybierz taką formę która Ci pasuje

Krystian Łata, Ekspert Kredytowy
SDP Finanse Kredyt Hipoteczny

Opinie

16 Opinii
 1. TH

  Polecam usługi. Profesjonalne podejście, z możliwościami zdalnego kontaktu i cierpliwość przy odpowiedziach na każde pytanie czy wątpliwość.

  Ocena: 5
 2. Aleksandra

  Polecam Pana Krystiana w 100%. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt- dyspozycyjny, szybko odpowiada na każde pytania, płynny kontakt telefoniczny i mailowy. Pan Krystian sprawnie radzi sobie nawet z niestandardowymi procesami. Przenosiłam kredyt do innego banku i wypisywałam z niego wcześniejszego współkredytobiorcę – obecny kredyt uzyskałam na lepszych warunkach niż się tego początkowo spodziewałam. Pomaga i kieruje również w sprawach związanymi z ubezpieczeniami. Nastawiony na pomoc i bardzo zaangażowany. Na pewno zwrócę się do Pana Krystiana w przyszłości jeśli będę potrzebować podobnych usług.

  Ocena: 5
 3. Daniel

  Jak najbardziej polecam usługi Pana Krystiana, kredyt załatwiony od podstaw bez zbędnych komplikacji czy kombinacji. Bardzo duża dyspozycyjność oraz szybki kontakt w celu ustalenia planu działania. Na wszelkie pytania odpowiedzi są praktycznie natychmiast, a nawet jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem to ma zawsze parę opcji zapasowych.
  Jeśli masz „zerową” wiedzę na temat kredytu, a chcesz uzyskać go pewnie i na najlepszych możliwych warunkach, kontakt jest wyżej! 🙂

  Ocena: 5
 4. Marcin

  Z czystym sumieniem polecam pana Krystiana jako doradce kredytowego, jestem bardzo zadowolony z faktu że trafiłem pod jego opiekę przy procesie kredytowania. Pan Krystian jest osobą z ogromną wiedzą w tym temacie, jak i również zaangażowaną w wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Świetny kontakt i pełen profesjonalizm. Polecam.

  Ocena: 5
 5. Szymon

  Cały proces zaciągania kredytu dzięki Panu Krystianowi był szybki i bezproblemowy. Świetny kontakt i dyspozycyjność 🙂

 6. Natalia

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dużo wiedzy. Profesjonalne zachowanie. Polecam.

  Ocena: 5
 7. MJ

  Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem, rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytowego. Duża dyspozycyjności oraz profesjonalizm sprawiły, że proces przebiegł bardzo sprawnie. Szczerze polecam skorzystanie z pomocy Pana Krystiana.

  Ocena: 5
 8. MT

  Pan Krystian jest bardzo zaangażowany, wszystkie problemy rozwiązuje do końca i nie odpuszcza. Ma bardzo dużą wiedzę na temat banków i kredytów. Znał odpowiedź na właściwie każde zadane przez nas pytanie, nawet nietypowe. Jest bardzo kontaktowy i dyspozycyjny. Pełen profesjonalizm!

  Ocena: 5
 9. Bartek Konopka

  Szeroka oferta produktów, profesjonalizm, elastyczność oraz komunikatywność to cechy spotykane u większości doradców, z którymi miałem w swoim życiu styczność. Jeżeli chodzi o te cechy, to pan Krystian utrzymuje tu najwyższy poziom.

  Są jednak dwie rzeczy (a w zasadzie brak dwóch cech), które moim zdaniem bardzo pozytywnie wyróżniają pana Krystiana na tle konkurencji:
  1) brak nachalności – subtelne przypomienia o braku odpowiedzi z mojej strony oczywiscie otrzymałem (raz na tydzień), ale nie byłem codziennie bombardowany telefonami czy smsami, co bardzo sobię cenię,
  2) brak dążenia za wszelką cenę do zawarcia umowy – omówiliśmy wszystkie dostępne opcje i po dokonaniu analizy zdecydowałem się pozostać na obecnych warunkach (nie przenosić kredytu). Tą decyzję pan Krystian poparł i nie szukał „na siłę” innych rozwiązań.

  Z tych powód współpracę z p.Krystianem szczerze polecam, a i sam prawdopodobnie w przyszłości z niej skorzystam.

  Ocena: 5
 10. Kasia

  Polecam usługi Pana Krystiana. Obsługa w pełni profesjonalna, wysoka dyspozycyjność. Formalności załatwione sprawnie. Pan Krystian posiada dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z klientami rozwiewając ich wątpliwości.
  Jestem bardzo zadowolona z całego procesu zaciągania kredytu.

  Z czystym sumieniem polecam.

  Ocena: 5
 11. jb

  Polecam. Kredyt udzielono w zakreślonym przez nas terminie. Ekspert wykazywał zaangażowanie w prowadzonej sprawie i był, co istotne, bardzo dyspozycyjny. Profesjonalne podejście do klienta

  Ocena: 5
 12. Jarek

  Polecamy z czystym sumieniem pomoc Pana Krystiana w realizacji kredytu. Od początku do końca pewny kontakt i profesjonalne załatwienie sprawy.

  Ocena: 5
 13. AW

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Udało się wszystko załatwić, poprowadził od początku do końca tak jak powinien.
  Polecam badzo.

  Ocena: 5
 14. Magdalena

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Krystiana
  obsługa w pełni profesjonalna , duża pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności
  Zaangażowanie od początku do końca załatwiania kredytu
  dyspozycyjność miła kompetentna osoba na właściwym miejscu
  mogliśmy pytać i wszystko zostało dokładnie wytłumaczone
  Kredyt Hipoteczny został przyznany na bardzo dobrych warunkach
  Dziękujemy bardzo polecamy Pana Krystiana

  Ocena: 5
 15. WT

  Jestem w pełni usatysfakcjonowany usługami świadczonymi przez Pana Krystiana. Profesjonalizm i pozytywne nastawienie pomogło nam zdobyć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach. Zaangażowany i oddany sprawie, dyspozycyjny i miły. Bardzo dziękuję i polecam…

  Ocena: 5
 16. Mirek

  Jestem zadowolony z profesjonalnego zachowania i pomocy przy załatwianiu formalności, pozytywnie załatwionego kredytu.
  Dalsza współpraca w celu uzyskania korzystniejszych warunków spłaty kredytu.

  Ocena: 4
Kontakt
Skontaktuj się z Profesjonalistą