Krystian Łata

Kredyt Hipoteczny, Wrocław

Najlepszy Kredyt

Porównaj najlepsze oferty z 15 banków na jednym spotkaniu

Zdolność kredytowa

Upewnisz się, że bank zaakceptuje twój dochód

Bezpłatnie

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

Video-rozmowa lub Spotkanie w biurze

Wybierz taką formę która Ci pasuje

Krystian Łata, Ekspert Kredytowy
SDP Finanse Kredyt Hipoteczny

Opinie

16 Opinii
  1. TH

    Polecam usługi. Profesjonalne podejście, z możliwościami zdalnego kontaktu i cierpliwość przy odpowiedziach na każde pytanie czy wątpliwość.

    Ocena: 5
  2. Aleksandra

    Polecam Pana Krystiana w 100%. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt- dyspozycyjny, szybko odpowiada na każde pytania, płynny kontakt telefoniczny i mailowy. Pan Krystian sprawnie radzi sobie nawet z niestandardowymi procesami. Przenosiłam kredyt do innego banku i wypisywałam z niego wcześniejszego współkredytobiorcę – obecny kredyt uzyskałam na lepszych warunkach niż się tego początkowo spodziewałam. Pomaga i kieruje również w sprawach związanymi z ubezpieczeniami. Nastawiony na pomoc i bardzo zaangażowany. Na pewno zwrócę się do Pana Krystiana w przyszłości jeśli będę potrzebować podobnych usług.

    Ocena: 5
  3. Daniel

    Jak najbardziej polecam usługi Pana Krystiana, kredyt załatwiony od podstaw bez zbędnych komplikacji czy kombinacji. Bardzo duża dyspozycyjność oraz szybki kontakt w celu ustalenia planu działania. Na wszelkie pytania odpowiedzi są praktycznie natychmiast, a nawet jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem to ma zawsze parę opcji zapasowych.
    Jeśli masz „zerową” wiedzę na temat kredytu, a chcesz uzyskać go pewnie i na najlepszych możliwych warunkach, kontakt jest wyżej! 🙂

    Ocena: 5
  4. Marcin

    Z czystym sumieniem polecam pana Krystiana jako doradce kredytowego, jestem bardzo zadowolony z faktu że trafiłem pod jego opiekę przy procesie kredytowania. Pan Krystian jest osobą z ogromną wiedzą w tym temacie, jak i również zaangażowaną w wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Świetny kontakt i pełen profesjonalizm. Polecam.

    Ocena: 5
  5. Szymon

    Cały proces zaciągania kredytu dzięki Panu Krystianowi był szybki i bezproblemowy. Świetny kontakt i dyspozycyjność 🙂

  6. Natalia

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dużo wiedzy. Profesjonalne zachowanie. Polecam.

    Ocena: 5
  7. MJ

    Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem, rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytowego. Duża dyspozycyjności oraz profesjonalizm sprawiły, że proces przebiegł bardzo sprawnie. Szczerze polecam skorzystanie z pomocy Pana Krystiana.

    Ocena: 5
  8. MT

    Pan Krystian jest bardzo zaangażowany, wszystkie problemy rozwiązuje do końca i nie odpuszcza. Ma bardzo dużą wiedzę na temat banków i kredytów. Znał odpowiedź na właściwie każde zadane przez nas pytanie, nawet nietypowe. Jest bardzo kontaktowy i dyspozycyjny. Pełen profesjonalizm!

    Ocena: 5
  9. Bartek Konopka

    Szeroka oferta produktów, profesjonalizm, elastyczność oraz komunikatywność to cechy spotykane u większości doradców, z którymi miałem w swoim życiu styczność. Jeżeli chodzi o te cechy, to pan Krystian utrzymuje tu najwyższy poziom.

    Są jednak dwie rzeczy (a w zasadzie brak dwóch cech), które moim zdaniem bardzo pozytywnie wyróżniają pana Krystiana na tle konkurencji:
    1) brak nachalności – subtelne przypomienia o braku odpowiedzi z mojej strony oczywiscie otrzymałem (raz na tydzień), ale nie byłem codziennie bombardowany telefonami czy smsami, co bardzo sobię cenię,
    2) brak dążenia za wszelką cenę do zawarcia umowy – omówiliśmy wszystkie dostępne opcje i po dokonaniu analizy zdecydowałem się pozostać na obecnych warunkach (nie przenosić kredytu). Tą decyzję pan Krystian poparł i nie szukał „na siłę” innych rozwiązań.

    Z tych powód współpracę z p.Krystianem szczerze polecam, a i sam prawdopodobnie w przyszłości z niej skorzystam.

    Ocena: 5
  10. Kasia

    Polecam usługi Pana Krystiana. Obsługa w pełni profesjonalna, wysoka dyspozycyjność. Formalności załatwione sprawnie. Pan Krystian posiada dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z klientami rozwiewając ich wątpliwości.
    Jestem bardzo zadowolona z całego procesu zaciągania kredytu.

    Z czystym sumieniem polecam.

    Ocena: 5
  11. jb

    Polecam. Kredyt udzielono w zakreślonym przez nas terminie. Ekspert wykazywał zaangażowanie w prowadzonej sprawie i był, co istotne, bardzo dyspozycyjny. Profesjonalne podejście do klienta

    Ocena: 5
  12. Jarek

    Polecamy z czystym sumieniem pomoc Pana Krystiana w realizacji kredytu. Od początku do końca pewny kontakt i profesjonalne załatwienie sprawy.

    Ocena: 5
  13. AW

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Udało się wszystko załatwić, poprowadził od początku do końca tak jak powinien.
    Polecam badzo.

    Ocena: 5
  14. Magdalena

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Krystiana
    obsługa w pełni profesjonalna , duża pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności
    Zaangażowanie od początku do końca załatwiania kredytu
    dyspozycyjność miła kompetentna osoba na właściwym miejscu
    mogliśmy pytać i wszystko zostało dokładnie wytłumaczone
    Kredyt Hipoteczny został przyznany na bardzo dobrych warunkach
    Dziękujemy bardzo polecamy Pana Krystiana

    Ocena: 5
  15. WT

    Jestem w pełni usatysfakcjonowany usługami świadczonymi przez Pana Krystiana. Profesjonalizm i pozytywne nastawienie pomogło nam zdobyć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach. Zaangażowany i oddany sprawie, dyspozycyjny i miły. Bardzo dziękuję i polecam…

    Ocena: 5
  16. Mirek

    Jestem zadowolony z profesjonalnego zachowania i pomocy przy załatwianiu formalności, pozytywnie załatwionego kredytu.
    Dalsza współpraca w celu uzyskania korzystniejszych warunków spłaty kredytu.

    Ocena: 4
Kontakt
Skontaktuj się z Profesjonalistą