Natan Rusin

Kredyt Hipoteczny, Wrocław

Najlepszy Kredyt

Porównaj najlepsze oferty z 15 banków na jednym spotkaniu

Zdolność kredytowa

Upewnisz się, że bank zaakceptuje twój dochód

Bezpłatnie

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

Video-rozmowa lub Spotkanie w biurze

Wybierz taką formę która Ci pasuje

Natan Rusin, Ekspert Kredytowy SDP Finanse
SDP Finanse Kredyt Hipoteczny

O mnie

Profesjonalnym pośrednictwem finansowym zajmuję się już od 2011 roku. W trakcie swojej dotychczasowej kariery pracowałem dla wiodących podmiotów na rynku finansowym – m.in. dla największego niemieckiego banku w Polsce, będącego liderem w udzielaniu kredytów mieszkaniowych. Lata doświadczenia uzbroiły mnie w wiedzę i kompetencje, pozwalające na precyzyjną ocenę ofert bankowych oraz umożliwiające negocjowanie jak najlepszych warunków kredytowania. Od początku mojej aktywności zawodowej jako specjalista w dziedzinie finansów zaufało mi już wiele firm oraz kilkuset klientów indywidualnych. Ich liczba z każdym rokiem rośnie, ponieważ dewizą jaka mi przyświeca jest pełne poświęcenie w reprezentowaniu interesu moich klientów. Za swoją rzetelność i zaangażowanie byłem wielokrotnie nagradzany, przez kilka lat z rzędu znajdując się na liście 10 najlepszych ekspertów finansowych w Polsce. Obecnie, jako niezależny Specjalista ds. finansów, współpracujący z aż 20 bankami, mam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie, oferując klientom nie tylko moją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, ale także obiektywne wsparcie w sprawnej organizacji kredytu hipotecznego czy innych rozwiązań finansowych. Na każdym etapie procesu kredytowego służę pomocą i radą.

Jako jeden z najlepszy pośredników kredytowy we Wrocławiu, zapewniam moim klientom szeroki dostęp do atrakcyjnej oferty produktów. Jednocześnie gwarantuję pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, nie tylko przy wyborze optymalnego produktu i wypełnianiu wniosku kredytowego, ale także w zakresie przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z mojej oferty, pomogę Ci pozyskać m.in. kredyt mieszkaniowy, gotówkowy, czy kredyt dla firmy.

Więc jeśli szukasz specjalisty od kredytów hipotecznych we Wrocławiu lub nie masz pewności, która oferta kredytu gotówkowego, firmowego jest najlepsza, chętnie pomogę Ci w podjęciu tak ważnej życiowej decyzji.

Poleć mnie swoim znajomym:

Opinie

22 Opinii
 1. Ania

  Szczerze polecam współpracę z Panem Natanem. Dzięki niemu, cały proces poszukiwania oraz wnioskowania o kredyt odbył się bezboleśnie, a pondato służył pomocą nawet już w okresie podpisywania umowy, a nawet po, zawsze cierpliwie odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wątpliwości klienta, zupełnie „zielonego” w tematyce kredytowej. Nie ma dla niego również rzeczy niemożliwych!
  Do tego zawsze miły, uśmiechnięty, dostępny dla klienta zarówno pod telefonem, jak i mailowo.
  Z całą pewnością będę polecać innym osobę Pana Natana jako eksperta kredytowego, a jeśli kiedyś sama będę znów potrzebowała profesjonalnej opieki finansowej, zgłoszę się ponownie do Pana.
  Dziękuję! 🙂

  Ocena: 5
 2. Jakub

  Spośród innych doradców finansowych pana Natana wyróżnia przede wszystkim prawdziwa, szczera, chęć pomocy i kierowanie sie interesem swojego klienta. Pan Natan to godny zaufania profesjonalista, który pomoże dopiąć sprawy kredytowe na ostatni guzik. Ogromna wiedza w zakresie finansów. Wiele zalet, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie bezinteresowna pomoc długo po czasie sfinalizowania kredytu.

 3. Michał S.

  Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Natana jako profesjonalnego doradcę kredytowego.
  Z Panem Natanem miałem przyjemność współpracować przy okazji zakupu domu. Pan Natan wykazał się bardzo dobrą znajomością produktów bankowych, zaś po dogłębnej analizie pomógł mi w wyborze optymalnej opcji.
  Dał się poznać jako osoba zaangażowana, skrupulatnie i cierpliwie wyjaśniał wszelkie nurtujące mnie kwestie służąc fachową poradą. Cechuje go kreatywność, rzetelność oraz profesjonalne podejście do klienta.
  Współpracę z Panem Natanem oceniam na bardzo wysokim poziomie. W swoich działaniach niejednokrotnie wykraczał poza zakres standardowej usługi. Dzięki fachowemu podejściu oraz sprawnemu działaniu mój udział w formalnościach ograniczony został do minimum, a cały proces w krótkim czasie zakończył się sukcesem.
  Jestem wdzięczny za profesjonalną pomoc.

  Ocena: 5
 4. Katarzyna

  Polecam usługi Pana Natana Rusina. Miła, profesjonalna obsługa i bezproblemowa, ekspresowa komunikacja.

  Ocena: 5
 5. Monika

  Bardzo miła i profesjonalna pomoc, Pan Natan zawsze był pod telefonem i chętnie udzielał porad. Każde spotkanie przeprowadzone w miłej atmosferze, odpowiedzi na pytania bardzo konkretne i dostosowane do indywidualnej sytuacj. Juz drugi raz skorzystałam ze współpracy z Panem Natanem. Współpraca była na bardzo wysokim poziomie więc z czystym sumieniem polecam skorzystać z usług.

  Ocena: 5
 6. Honorata

  Polecam współpracę z p. Natanem. Kompleksowe i profesjonalne wsparcie w osiągnięciu kredytu hipotecznego.

  Ocena: 5
 7. Anna I Daniel Bieleccy

  Profesjonalna obsługa , bardzo dobre podejście do Klienta, wysoka jakość obsługi , kreatywność. Dodatkowo Pan Natan zawsze oddzwania i polecamy jako Doradcę Finansowego

  Ocena: 5
 8. Maciej

  Bardzo miła i profesjonalna pomoc. Pan Natan zawsze był pod telefonem i chętnie udzielał porad. Kredyt dostałem bardzo szybko. Bez żadnych wątpliwości polecam Pana Natana jako Doradcę Finansowego dla każdego!

  Ocena: 5
 9. Sandra

  Gorąco polecam!
  Pan Natan to kompetentny i uczciwy doradca. Świetny kontakt. Każde spotkanie przeprowadzone w miłej atmosferze, odpowiedzi na pytania bardzo konkretne i dostosowane do indywidualnej sytuacji, co było miłą odmianą po wcześniejszych doświadczeniach.

 10. Maciej i Marta

  Pan Natan świadczy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa kredytowego, rozwiewa wszelkie wątpliwości i cierpliwie odpowiada na pytania. Dostosowuje się do potrzeb klienta, zawsze odpowiada na telefony. Polecam korzystanie z jego usług.

  Ocena: 5
 11. GK

  Pan Natan skutecznie wykonał swoją robotę. Kredyt został szybko uruchomiony, a co równie ważne – w banku, który oferował najlepsze warunki. W każdym elemencie swojej pracy dba o interes Klienta. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Polecam!

  Ocena: 5
 12. Oliwia

  Już na pierwszym spotkaniu można było zaobserwować profesjonalne podejście Pana Natana, czym zyskał nasze zaufanie. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące nas pytania, z cierpliwością wszystko tłumaczył i objaśniał. Widać duże zaangażowanie – Pan Natan oddzwaniał nawet jak przebywał na urlopie. Nawet po zakończeniu współpracy jest dla nas wsparciem i możemy do niego dzwonić z każdym pytaniem. Współpraca była na bardzo wysokim poziomie więc z czystym sumieniem polecam skorzystać z usług tego Doradcy.

  Ocena: 5
 13. Justyna i Piotr

  Pan Natan to bardzo kompetentny doradca.
  Obsługa na bardzo wysokim poziomie od pierwszego spotkania
  Szybka finalizacja transakcji
  Polecam wszystkim !
  Nie ma dla Pana Natana tematów niemożliwych
  Pełne zaangażowanie i indywidualne podejście to miła odmiana po wcześniejszych doświadczeniach.

  Ocena: 5
 14. Karol i Hania

  Bardzo profesjonalna, kompetentna i miła obsługa, kredyt uruchomiony bez przeszkód, pomoc do końca procesu, nawet po uruchomieniu możemy zadzwonić i zapytać o wszystko bo dodzwonić się do naszego Banku to absurd lub do doradcy z Banku, a p. Natan zawsze odbiera i wszystko wyjaśni.
  Jesteśmy niezwykle zadowoleni.,
  Serdecznie polecamy Pana Natana, dzięki niemu uzyskaliśmy bez żadnych przeszkód na najlepszych warunkach.

  Ocena: 5
 15. Łukasz

  Pan Natan pomógł nam przy naszym pierwszym kredycie hipotecznym. Zawsze był dostępny pod telefonem i służył pomocą, cierpliwie wyjaśniał wszystkie zawiłości. Przedstawił oraz porównał oferty wielu banków. Finalnie otrzymaliśmy kredyt, z którego jesteśmy zadowoleni. Polecam Pana Natana.

  Ocena: 5
 16. Monika

  Pan Natan jest prawdziwym profesjonalistą. Ma świetny kontakt z klientem, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo zaangażowany i skuteczny. Bardzo dziękuję za pomoc w uruchomieniu kredytu.

  Ocena: 5
 17. Artur Dagmara P.

  Pan Natan to bardzo kompetentny i uczciwy doradca. Podczas współpracy wykazuje pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Świetny kontakt a do tego każde ze spotkań przeprowadzone w miłej atmosferze. Pan Natan walczył dla nas o kredyt hipoteczny do samego końca aż się udało co nie było łatwe z różnych powodów.
  POLECAM !

 18. Agnieszka Sz.

  Pięknie dziękuję przede wszystkim za poprowadzenie mojej finansowej sprawy zakończonej pozytywnie.

  Gorąco polecam, warto skorzystać z wiedzy Pana Natana, naprawdę.

  Wielkie dzięki za pomoc w spełnieniu marzenia!

  Ocena: 5
 19. Dominik Oleśnica

  Jeśli chodzi o jakiekolwiek kredyt to polecam tylko i wyłącznie Pana Natana. Profesjonalny doradca, kontakt na najwyższym poziomie. Szczerze polecam

  Ocena: 5
 20. Paweł i Ania B.

  Serdecznie polecam p. Natana to wybitny specjalista w swojej dziedzinie finansów, mieliśmy bardzo trudną sprawą, aby uzyskać kredyt, a dzięki wiedzy i profesjonalizmowi p. Natana udało się otrzymać kredyt na wymarzone nasze mieszkanie, wcześniej byliśmy z żoną u kilku Doradców, nikt nie był w stanie nam pomóc i dać nadzieje na zrealizowanie kredytu.
  Z ogromną pewnością i przyjemnością polecamy wszystkich Pana Natana jak wybitnego Doradcę Finansowego.

  Ocena: 5
Kontakt
Skontaktuj się z Profesjonalistą