Paulina Popławska-Śliwak

Kredyt Hipoteczny, Wrocław

Najlepszy Kredyt

Porównaj najlepsze oferty z 15 banków na jednym spotkaniu

Zdolność kredytowa

Upewnisz się, że bank zaakceptuje twój dochód

Bezpłatnie

Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

Video-rozmowa lub Spotkanie w biurze

Wybierz taką formę która Ci pasuje

Paulina Popławska-Śliwak Doradca Kredytowy Wrocław
SDP Finanse Kredyt Hipoteczny

Poleć mnie swoim znajomym:

Opinie

Kontakt
Skontaktuj się z Profesjonalistą

Paulina Popławska-Śliwak, Ekspert Kredytowy
5 Opinii
 1. Anna Z.

  Trafiliśmy z Panią Pauliną na najgorszy możliwy okres starania się o kredyt – początek pandemii. Wcześniej wszystko szło gładko, nagle okazało się, że staranie się o kredyt to nieprzespane noce i nerwy. na Było ciężko, chwilami brakowało sił do dalszej walki w związku ze zmieniającymi się niemal z dnia na dzień wymaganiami, jakie banki stawiały kredytobiorcom. Ale wtedy Pani Paulina powtarzała: NIE PODDAJEMY SIĘ! 🙂 I tym sposobem wymarzone mieszkanko stało się naszą własnością. 🙂 Pani Paulina to osoba bardzo rzetelna, weryfikuje wszystkie informacje oraz możliwości, szuka rozwiązań, nie spoczywa na laurach. Świetny kontakt i elastyczność. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, jeśli co do któregoś nie ma pewności – bardzo szybko znajduje pomoc u źródeł. P. Paulina reprezentuje klienta zarówno przed bankiem, jak i pomaga w kontaktach z deweloperem. Wiedza, empatia, staranność, pracowitość! Polecam i polecać będę!

  Ocena: 5
 2. Bartek i Teresa

  Pani Paulina przeprowadziła nas przez cały proces kredytowania. Wykazała się sumiennością, dyspozycyjnością oraz pełnym profesjonalizmem. Pomogła dobrać odpowiadający naszym potrzebom kredyt. W porównaniu do naszych dotychczasowych doświadczeń z doradcami kredytowymi wyróżniła się empatią, szczerą chęcią pomocy. Niektórym doradcom zdarza się traktować swojego rozmówcę z góry, zważywszy na różnicę wiedzy na temat kredytobrania. Z całą pewnością nie zdarza się to pani Paulinie, która charakteryzuje się serdeczną postawą w trakcie pracy z klientem. Warto zaznaczyć, że pomoc pani Pauliny nie kończy się w momencie przyznania kredytu. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi świadczone przez panią Paulinę każdemu, kto szuka kredytu!

  Ocena: 5
 3. Joanna i Tomasz

  Cześć. Zmuszony przez tzw.” dobra zmianę” w roku 2019, musieliśmy wraz z żoną zmienić miejsce zamieszkania a tym samym gdzieś zamieszkać, co łączyło sie z kredytem hipotecznym. Wtedy trafiłem na Pania Paulinę. Pierwsze spotkanie w biurze i bardzo pozytywny odbiór. Ja laik w dziedzinie kredytów ale za to upierdliwy, byłem w stanie przyswoich informacje i nawet zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. P. Paulina konkretnie odpowiadała na tysiące pytań jednych mądrych innych pewnie nie, co świadczy o profesjonalnym i rzeczowym podejściu do klienta mniej lub bardziej zorientowanego w temacie 🙂 Zrozumiałem!!! Przez cały proces, kontakt bezpośredni lub telefoniczny przez niemal 24h ( oczywiście bez przesady 22.00 – 6.00 – cisza). Umówione terminy dotrzymywane , informacje o rozwoju sytuacji przekazywane na bieżąco, odpowiedzi na zadawane pytania wyczerpujące i zrozumiałe. Ponadto, zapewnianie o możliwości ciągłego kontaktu i zadawania pytań w ciągu procesu kredytowego sprawiało, że człowiek czuł się bezpiecznie i zaopiekowany ( co kolwiek to znaczy, ale ładnie brzmi). Proces przyznawania kredytu, wypełniania dokumentów, sprawy ksiąg wieczystych przebiegły bezproblemowo!!! Reasumując, PANIĄ PAULINĘ polecam z czystym sumieniem wsystkim, którzy załatwiaja sprawy kredytowe. Chodzący KONKRET i PRACOWITOŚĆ – POLECAM!!! I jeszcze jedna sprawa ważna dla klienta. Usłyszałem od P. Pauliny, że jako jej klient zawsze mogę dzwonić i pytać o otrzymany już kredyt i rzeczy z nim związane, gdyż zdaje sobie sprawę ,że związana jest z klientem przez cały okres kredytowania!!!( to tak jak byśmy byli rodziną 🙂 🙂 🙂 Zresztą z tego korzystam bo zawsze myśląc o kredycie na 25 lat są jakieś pytania. POLECAM!!! Tomasz, już mieszkaniec Wrocławia.

 4. Martin

  W zeszłym roku razem z żoną szczęśliwie trafiliśmy na Panią Paulinę w czasie procesu kupna mieszkania. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu zawiłości prawne dotyczące kredytu hipotecznego stawały się zrozumiałe, a my czuliśmy się bezpiecznie i pewnie. Pani Paulina reagowała na nasze wiadomości mailowe szybko, zwracała uwagę na detale i terminy, a my otrzymywaliśmy rzetelną pomoc i kalkulacje biorące uwagę zadane przez nas czynniki. Od samego początku do końca procesu kredytowego otrzymywaliśmy nieocenione wsparcie, co niewątpliwie miało pozytywny wpływ na naszą sytuację i finalny efekt w postaci kupna mieszkania. Kontakt z Panią Pauliną był przyjemnością za każdym razem, dlatego z całego serca polecam tego eksperta w kwestiach kredytowych.

  Ocena: 5
 5. Kamil

  Pani Paulina pomogła mi załatwić wszystkie sprawy związane z kredytem hipotecznym. W bardzo profesjonalny sposób traktuje swoją pracę, zwraca uwagę na każdy szczegół, pamięta i przypomina o wszystkich terminach. Kontaktowała się w moim imieniu z bankiem i z deweloperem oraz towarzyszyła mi podczas podpisywania umów, dzięki temu formalności nie sprawiły mi żadnego problemu. Z panią Pauliną nie musiałem się o nic martwić, bo poszło całkiem bezproblemowo i na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli w przyszłości będę miał do załatwienia jakąś sprawę związaną z kredytem i finansami, to bez zastanawiania się wybiorę panią Paulinę.

  Ocena: 5

Napisz Opinię

Twoja opinia jest dla mnie ważna. Proszę napisz kilka słów jeśli korzystałeś/aś z moich usług.